PowerBar Sportsernæring
-
Powerbar Iso Fuel Isotonic Sports Drink 90 Lemon Pris 44,78 kr. Unit price measure 476,38 kr. / kilo -
Powerbar Iso Fuel Isotonic Sports Drink 30 Lemon Pris 145,77 kr. Unit price measure 239,75 kr. / kilo -
Powerbar Fuel Gel 30 Lemon + Caffeine Original pris 39,55 kr. Pris 33,19 kr. Unit price measure 663,80 kr. / liter -
Powerbar Fuel Gel 30 Lemon Original pris 39,55 kr. Pris 33,19 kr. Unit price measure 663,80 kr. / liter -
Powerbar Powergel Shots Raspberry 60g Original pris 34,31 kr. Pris 28,86 kr. Unit price measure 481,00 kr. / kilo -
Powerbar Powergel Shots Orange 60g Original pris 34,31 kr. Pris 28,86 kr. Unit price measure 481,00 kr. / kilo -
Powerbar Protein Plus 52% Bar Chocolate Nut 50 gram Unisex Pris 37,30 kr. Unit price measure 746,00 kr. / kilo -
Powerbar Protein Plus 52% Bar Cookies & Cream 50 gram Unisex Pris 37,30 kr. Unit price measure 746,00 kr. / kilo -
Powerbar Protein Plus 33% Bar Chocolate-Peanut 90 gram Unisex Pris 44,78 kr. Unit price measure 497,56 kr. / kilo -
Powerbar Powergel Mango-Passionfruit + Caffeine 41 g Original pris 33,56 kr. Pris 28,18 kr. Unit price measure 420,60 kr. / liter -
Powerbar Powergel Shots Cola 60g Original pris 34,31 kr. Pris 28,86 kr. Unit price measure 481,00 kr. / kilo -
Powerbar Energize Advanced Bar Raspberry Pris 35,06 kr. Unit price measure 637,45 kr. / kilo -
Powerbar Hydrogel Cherry 67ml Original pris 35,81 kr. Pris 30,05 kr. Unit price measure 448,51 kr. / liter -
Powerbar Recovery Max 2.0 Chocolate 1.2kg Pris 290,80 kr. Unit price measure 242,33 kr. / kilo -
Powerbar Energize Bar Banana Punch 55g Pris 35,06 kr. Unit price measure 637,45 kr. / kilo -
Powerbar Protein Plus 30% Bar Vanilla-Coconut 55g Pris 32,82 kr. Unit price measure 596,73 kr. / kilo -
Powerbar Energize Bar Multiflavour Pack Pris 81,86 kr. Unit price measure 372,09 kr. / kilo -
Powerbar Recovery Max Raspberry 1.2kg Pris 290,80 kr. Unit price measure 242,33 kr. / kilo -
Powerbar Isoactive Red Fruit Punch 1320g Pris 190,62 kr. Unit price measure 144,41 kr. / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Black Currant Pris 61,67 kr. Unit price measure 1.468,33 kr. / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Pink Grapefruit Pris 61,67 kr. Unit price measure 1.468,33 kr. / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Raspberry Pomegranate Pris 61,67 kr. Unit price measure 1.468,33 kr. / kilo -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Cacao Crunch Pris 28,33 kr. Unit price measure 708,25 kr. / kilo -
Powerbar Natural Protein Bar Banana Chocolate Pris 29,08 kr. Unit price measure 727,00 kr. / kilo -
Powerbar Natural Protein Bar Salty Peanut Crunch Pris 29,08 kr. Unit price measure 727,00 kr. / kilo -
Powerbar Protein Plus Low Sugar Bar Chocolate Brownie Pris 26,84 kr. Unit price measure 766,86 kr. / kilo
Noget gik galt under indlæsningen.