Sportsernæring før
-
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Cacao Crunch Box Original pris 255,81 kr. Pris 231,74 kr. Unit price measure 241,40 kr. / kilo -
Powerbar Ride Energy Bar Chocolate-Caramel Box Original pris 296,18 kr. Pris 268,00 kr. Unit price measure 270,71 kr. / kilo -
SIS Go Isotonic Energy Gel Variety 7-Pack Pris 126,71 kr. Unit price measure 301,69 kr. / kilo -
SIS GO Hydro+ Orange Mango Powder 6 x 4,5 g Pris 89,33 kr. Unit price measure 3.308,52 kr. / kilo -
SIS GO Hydro+ Lemon Powder 6 x 4,5 g Pris 89,33 kr. Unit price measure 3.308,52 kr. / kilo -
SIS GO Hydro+ Berry Powder 6 x 4,5 g Pris 89,33 kr. Unit price measure 3.308,52 kr. / kilo -
Maurten Drink Mix Addition Apple 6-Pack Pris 37,00 kr. Unit price measure 3.083,33 kr. / kilo -
Maurten Drink Mix Addition Cola 6-Pack Pris 37,00 kr. Unit price measure 3.083,33 kr. / kilo -
Maurten Drink Mix Addition Menthol 6-Pack Pris 37,00 kr. Unit price measure 3.083,33 kr. / kilo -
Born Ultra Liquid Gel Orange - 60 ml Original pris 37,38 kr. Pris 29,90 kr. Unit price measure 498,33 kr. / liter -
SIS Go Energy Bar Chocolate Fudge 40g Original pris 32,52 kr. Pris 26,01 kr. Unit price measure 650,25 kr. / kilo -
Born Xtra Bar Red Berries/White Chocolate Coating - 50 g Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 538,20 kr. / kilo -
Born Flapjack Oatmeal Bar Lemon/Lime - 50 g Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 538,20 kr. / kilo -
Born Flapjack Oatmeal Bar Apple Crumble - 50 g Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 538,20 kr. / kilo -
Born Flapjack Oatmeal Bar Vanilla - 50 g Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 538,20 kr. / kilo -
Born Ultra Liquid Gel Cherry/Cola - 60 ml Original pris 37,38 kr. Pris 29,90 kr. Unit price measure 498,33 kr. / liter -
Born Ultra Liquid Gel Pomegranate - 60 ml Original pris 37,38 kr. Pris 29,90 kr. Unit price measure 498,33 kr. / liter -
Born Super Liquid Gel Mint/Lime - 55 ml Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 489,27 kr. / liter -
Born Super Liquid Gel Cherry - 55 ml Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 489,27 kr. / liter -
Born Super Liquid Gel Cool Coffee - 55 ml Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 489,27 kr. / liter -
Born Super Liquid Gel Citrus Fruits - 55 ml Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 489,27 kr. / liter -
Born Super Liquid Gel Apple - 55 ml Original pris 33,64 kr. Pris 26,91 kr. Unit price measure 489,27 kr. / liter -
Born Flapjack Oatmeal Bar Lemon/Lime 15x50 g Box Original pris 298,65 kr. Pris 238,92 kr. Unit price measure 318,56 kr. / kilo -
SIS Go Energy Bar Banana Fudge 40g Original pris 32,52 kr. Pris 26,01 kr. Unit price measure 650,25 kr. / kilo
Noget gik galt under indlæsningen.