Nutrition pendant
-
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Cacao Crunch Prix 1,79 € Unit price measure 44,75 € / kilo -
Powerbar Powergel Vanilla 41g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Ride Energy Bar Chocolate-Caramel 55g Prix 2,09 € Unit price measure 38,00 € / kilo -
Powerbar Ride Energy Bar Peanut-Caramel 55g Prix 2,09 € Unit price measure 38,00 € / kilo -
Clif Energy Bar Peanut Butter Banana Dark Chocolate Prix d'origine 2,85 € Prix 2,28 € Unit price measure 33,53 € / kilo -
Powerbar Hydrogel + Caffeine Cola 67 ml Prix d'origine 2,79 € Prix 2,34 € Unit price measure 34,93 € / litre -
Powerbar Powergel Salty Peanut 41g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Powergel Tropical Fruit 41g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Powergel Lemon-Lime 41g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Powergel Strawberry-Banana 41g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Powergel + Caffeine Black Currant 41 g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Powergel + Caffeine Green Apple 41 g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Powergel Red Fruit Punch 41g Prix d'origine 2,49 € Prix 2,09 € Unit price measure 50,98 € / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Lemon Tonic Boost Prix 6,25 € Unit price measure 148,81 € / kilo -
Powerbar Hydrogel Mojito 67ml Prix d'origine 2,79 € Prix 2,34 € Unit price measure 34,93 € / litre -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Sweetn Salty Prix 1,79 € Unit price measure 44,75 € / kilo -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Strawberry Cranberry Prix 1,79 € Unit price measure 44,75 € / kilo
Une erreur s'est produite lors du chargement.