Protein bars
-
Clif Bar NBF Chocolate Chip & Peanut Butter Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €45.60 / kilo -
SIS Go Energy Bar Chocolate Fudge 40g Regular price €2.35 Final price €1.88 Unit price measure €47.00 / kilo -
Born Flapjack Oatmeal Bar Apple Crumble - 50 g Regular price €2.50 Final price €2.00 Unit price measure €40.00 / kilo -
Born Flapjack Oatmeal Bar Vanilla - 50 g Regular price €2.50 Final price €2.00 Unit price measure €40.00 / kilo -
Born Flapjack Oatmeal Bar Vanilla 15x50 g Box Regular price €37.95 Final price €30.36 Unit price measure €40.48 / kilo -
Powerbar Energize Bar Chocolate 55g Box Regular price €40.35 Final price €36.30 Unit price measure €44.00 / kilo -
Clif Bar Energy Bar Chocolate Almond Fudge Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €33.53 / kilo -
Clif Bar White Chocolate Macadamia Nut Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €33.53 / kilo -
Clif Bar Crunchy Peanut Butter Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €33.53 / kilo -
Clif Bar Blueberry Almond Crisp Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €33.53 / kilo -
Clif Bar Chocolate Chip Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €33.53 / kilo -
Powerbar Energize Advanced Bar Raspberry Box Regular price €40.35 Final price €36.30 Unit price measure €44.00 / kilo -
Powerbar Energize Advanced Bar Raspberry Final price €2.69 Unit price measure €48.91 / kilo -
Clif Energy Bar Chocolate Almond Fudge Box Regular price €32.95 Final price €26.36 Unit price measure €32.30 / kilo -
Clif Bar White Chocolate Macadamia Nut Box Regular price €32.95 Final price €26.36 Unit price measure €32.30 / kilo -
Clif Bar Crunchy Peanut Butter Box Regular price €32.95 Final price €26.36 Unit price measure €32.30 / kilo -
Clif Bar Blueberry Almond Crisp Box Regular price €32.95 Final price €26.36 Unit price measure €32.30 / kilo -
Clif Bar Chocolate Chip Box Regular price €32.95 Final price €26.36 Unit price measure €32.30 / kilo -
Clif Bar Mini White Chocolate Macadamia Nut Regular price €1.95 Final price €1.56 Unit price measure €55.71 / kilo -
Clif Bar Mini Crunchy Peanut Butter Regular price €1.95 Final price €1.56 Unit price measure €55.71 / kilo -
Clif Bar Mini Chocolate Chip Regular price €1.95 Final price €1.56 Unit price measure €55.71 / kilo -
Clif Bar Mini White Chocolate Macadamia Nut Box Regular price €19.95 Final price €15.96 Unit price measure €57.00 / kilo -
Clif Bar Mini Crunchy Peanut Butter Box Regular price €19.95 Final price €15.96 Unit price measure €57.00 / kilo -
Clif Bar Mini Chocolate Chip Box Regular price €19.95 Final price €15.96 Unit price measure €57.00 / kilo -
Clif Energy Bloks Chew Strawberry Regular price €3.85 Final price €3.08 Unit price measure €51.33 / kilo -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Cacao Crunch Box Regular price €32.22 Final price €29.00 Unit price measure €30.21 / kilo -
SIS Beta Fuel Energy Chew Bar Lemon Regular price €3.95 Final price €3.36 Unit price measure €56.00 / kilo -
SIS Beta Fuel Energy Chew Bar Orange Regular price €3.95 Final price €3.36 Unit price measure €56.00 / kilo -
Clif Bar Peanut Butter Banana with Dark Chocolate Box Regular price €32.95 Final price €26.36 Unit price measure €32.30 / kilo
Something went wrong while loading.