Gifts for runners
-
Clif Bar Energy Bar Chocolate Almond Fudge Regular price €2.85 Final price €2.28 Unit price measure €33.53 / kilo -
Powerbar Powergel Shots Raspberry 60g Regular price €2.59 Final price €2.18 Unit price measure €36.33 / kilo -
Powerbar Powergel Shots Orange 60g Regular price €2.59 Final price €2.18 Unit price measure €36.33 / kilo -
Powerbar Protein Plus 52% Bar Chocolate Nut 50 Gram Box Unisex Regular price €59.80 Final price €53.80 Unit price measure €53.80 / kilo -
Powerbar Protein Plus 52% Bar Chocolate Nut 50 gram Unisex Final price €2.99 Unit price measure €59.80 / kilo -
Powerbar Protein Plus 52% Bar Cookies & Cream 50 Gram Box Unisex Regular price €59.80 Final price €53.80 Unit price measure €53.80 / kilo -
Powerbar Protein Plus 52% Bar Cookies & Cream 50 gram Unisex Final price €2.99 Unit price measure €59.80 / kilo -
Powerbar Protein Plus 33% Bar Chocolate-Peanut 90 Gram Box Unisex Regular price €39.90 Final price €35.90 Unit price measure €39.89 / kilo -
Powerbar Protein Plus 33% Bar Chocolate-Peanut 90 gram Unisex Final price €3.99 Unit price measure €44.33 / kilo -
Powerbar Protein Plus 33% Bar Vanilla-Raspberry 90 Gram Box Unisex Regular price €39.90 Final price €35.90 Unit price measure €39.89 / kilo -
Powerbar Protein Plus 33% Bar Vanilla-Raspberry 90 gram Unisex Final price €3.99 Unit price measure €44.33 / kilo -
Powerbar Powergel Mango-Passionfruit + Caffeine 41 g Box Regular price €59.75 Final price €38.95 Unit price measure €24.22 / liter -
Powerbar Powergel Mango-Passionfruit + Caffeine 41 g Regular price €2.49 Final price €2.09 Unit price measure €31.19 / liter -
Powerbar Powergel Shots Cola 60g Regular price €2.59 Final price €2.18 Unit price measure €36.33 / kilo
Something went wrong while loading.